ערכת החייאה | קורס מגישי עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | ערכת עזרה ראשונה

 

חטיבת ההטסה הרפואית בחו"ל:

 

חטיבת ההטסה הרפואית של חברת Premergency באה לתת מענה במצבים בהם אזרח ישראלי חלה או נפצע באופן כזה או אחר בחו"ל וזקוק לסיוע רפואי ישראלי.

במדינות רבות בעולם, ישנו קושי רב בתקשורת עם הצוותים המטפלים גם בבתי החולים, דבר אשר יוצר פחד רב בקרב המטופל מפני שאינו מצליח להבין, מה מצבו, מהו הטיפול אשר הוא מקבל ומדוע הוא נחוץ. הדבר מפחיד הרבה יותר כאשר הנפגע נמצא לבדו, ללא אדם נוסף אשר דובר את שפתו או מבין את רצונותיו.

חברת Premergency מעמידה עבורך את חטיבת הליווי הרפואי בחו"ל ותוציא עבורך או עבור יקיריך הנמצאים בחו"ל צוות רפואי מתאים ע"פ המקרה ומצב החולה / נפגע באופן מידי גם בהתראה קצרה.

חברת Premergency מעניקה פתרונות גם במצבים שאינם בחירום, כאשר מדובר בחולים אשר רוצים להגיע לביקור בארץ אך מפחדים לעבור את הטיסה / הפלגה ללא השגחה רפואית ולהיפך, חולים אשר כל רצונם הוא לטייל בחו"ל או לבקר את משפחתם והמחלה מונעת מהם את הנסיעה.

חברת Premergency מעסיקה את מיטב הרופאים והפאראמדיקים אשר ידאגו לנסיעה בטוחה ואיכותית, ידאגו לכל צרכי החולה / נפגע מהפן הרפואי וישמשו כחבר למסע.

חברת Premergency מתמחה בתחום האיתור והחילוץ בחו"ל ובין עובדיה רופאים ופאראמדיקים אשר שירותו ומשרתים ביחידות החילוץ וההצלה הממלכתיות הישראליות. עובדינו יודעים לדאוג לכל הצרכים בשטח באופן עצמאי, לפתוח חפ"ק מקומי, ליצור קשר עם הרשויות ולקבל סיוע מהמקומיים. לאחר האיתור והחילוץ יעביר הצוות את הנעדר לקבלת טיפול רפואי ראשוני בביה"ח המקומי, יישאר איתו וילווה אותו בתהליך עד לרגע הראשון בו ניתן יהיה להחזירו לארץ. כל זאת תוך דיווח מלא ובזמן אמת למשפחה בארץ.

לפרטים נוספים, צור קשר ונשמח לעזור...
במקרה חירום פנו למוקד 24 שעות ביממה בטל: 972-3-6002678+

 

 
עוד משהו טוב מבית Premergency
 
טואול הקמת אתרי אינטרנט